Minulou sobotu jsem strávila tři hodiny s velice příjemnými lidmi. S lidmi, kteří chtěli stejně jako já okusit kousíček ze starých řemesel českých. Poprvé jsem měla možnost pracovat s drátkem. A protože se blíží svátky jara, drátkovali jsme vajíčka. Po mé první zkušenosti musím říci: "klobouk dolů před dráteníky"...
Sardinie
-
Přemýšlela jsem nad tím, jestli o ,,dovolené" napsat s odstupem času.
Přece jen bych mohla získat větší nadhled, ale jak se znám, už bych
nenapsala vůb...
před 6 dny
Žádné komentáře:
Okomentovat