Po našití aplikace jsem jablíčku domalovala detaily barvami na textil. Po zaschnutí jsem je z rubu zažehlila. Můj první, i když nedokonalý, výrobek zhotovený pomocí mého nového kamaráda "šicího stroje" je na světě!
Sardinie
-
Přemýšlela jsem nad tím, jestli o ,,dovolené" napsat s odstupem času.
Přece jen bych mohla získat větší nadhled, ale jak se znám, už bych
nenapsala vůb...
před 6 dny
Žádné komentáře:
Okomentovat