Sardinie
-
Přemýšlela jsem nad tím, jestli o ,,dovolené" napsat s odstupem času.
Přece jen bych mohla získat větší nadhled, ale jak se znám, už bych
nenapsala vůb...
Před 1 týdnem
Create a MySpace Music Playlist at MixPod.com
Ahoj Petro,
OdpovědětVymazatzajíček je moc pěkný.Líbí se mi, jak to celé spolu dohromady krásně ladí.
Zdravím Tě lekorko, děkuji za pochvalu. To je náš způsobem, jakým přivoláváme jaro. Ale zatím nás neslyší....Přeji hezký den
OdpovědětVymazat